Audyt strony internetowej jest zespołem szczegółowych analiz wszelkich parametrów wpływających na widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Jego efektem jest raport, który przynosi odpowiedzi na pytanie, co należy zmienić by usprawnić witrynę i zwiększyć swoją widoczność w internecie. Audyt SEO zawiera także wskazówki dla webmasterów, które pokazują co można zrobić by Twoja strona była atrakcyjniejsza pod każdym względem dla osób korzystających z niej w przyszłości.

Pamiętajmy, że misją nadrzędną firmy Google jest stworzenie przeglądarki działającej jak najskuteczniej, by spełniać wymagania użytkowników. Z tego względu jej algorytmy podlegają ciągłej ewolucji. Śledzimy bacznie ten proces, bo to właśnie od fachowej wiedzy na temat nieustannych zmian wspomnianego algorytmu zależy pozycja Twojej strony po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych przez potencjalnego klienta. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu podczas analizy setek stron naszych klientów, jesteśmy w stanie stworzyć audyt strony, który w realny sposób wpłynie na widoczność Twojej witryny w internecie i zapewni trend wzrostowy w dłuższym okresie. Skrupulatnie punkt po punkcie sprawdzimy wszystkie elementy Twojej strony internetowej i pokażemy Ci w jaki sposób uzyskać korzyści z ich zmiany. Zastosowanie się wskazówek, które zawiera nasz audyt SEO, nie tylko bezpośrednio wpłynie na zwiększenie widoczności w internecie ale również ułatwi jej pozycjonowanie w przyszłości. Audyt zawiera nie tylko analizę elementów Twojej strony internetowej ale również analizę profilu linków prowadzących do Twojej witryny.

Jeżeli aktualnie korzystasz z usługi pozycjonowania i chciałbyś sprawdzić czy firma wykonująca usługę działa prawidłowo, możesz zlecić nam audyt pozycjonowania. Sprawdzimy czy optymalizacja wykonana jest prawidłowo i z zachowaniem wszystkich szczegółów oraz z jakie są źródła linków prowadzące do Twojej witryny.

Cena audytu w zależności od złożoności i wielkości strony internetowej waha się w przedziale od 1000 zł do 3000 zł. Każda strona wyceniana jest indywidualnie.

Zapytaj o wycenę