Agencja interaktywna Nprofit oferuje kompleksową kreację wizerunku przedsiębiorstwa, instytucji lub fundacji. Właściwa identyfikacja wizualna sprawi, że marka Twojej firmy stanie się powszechnie rozpoznawalna, natomiast wydawane przez nią materiały ofertowe cechować będzie profesjonalizm i wysoki poziom estetyki. Kreacja wizerunku to skomplikowane działania, których celem jest zbudowanie świadomości marki i spopularyzowanie pozytywnych skojarzeń związanych z daną firmą. Jeśli chcesz osiągnąć duży zasięg swoich działań, musisz zainwestować w stworzenie spójnego, wywołującego pozytywne wrażenia wizerunku marki – tak, aby na stałe przyciągnąć jak najszerszą rzeszę klientów.

Kreacja wizerunku – strategia działania

Zaprojektowanie i przygotowanie kompleksowej oprawy graficznej dla materiałów reklamowych przedsiębiorstwa to wieloetapowy proces. Na początku prac nad identyfikacją wizualną firmy w oparciu o rozmowy z Klientem komponujemy strategię działania i wyznaczamy bezpośrednie oraz pośrednie cele projektu. Dzięki temu z łatwością koordynujemy pracę nad poszczególnymi etapami procesu kreacji i dzięki regularnym konsultacjom z Klientem stale kontrolujemy oczekiwania wobec naszej agencji.

Logotypy

Najważniejszym i najbardziej rozpoznawalnym elementem identyfikacji wizualnej danej marki jest logo lub logotyp. Nasza agencja zajmuje się przygotowaniem projektów logotypów dla firm, instytucji oraz fundacji. Właściwie zaprojektowany logotyp jest podstawą świadomego budowania pozytywnego wizerunku marki i to od niego rozpoczynamy prace nad identyfikacją wizualną firmy.

Materiały reklamowe

Przygotujemy dla Twojej firmy pełną oprawę graficzną materiałów reklamowych, takich jak:

  • bannery reklamowe,
  • wizytówki,
  • ulotki.

Kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej pozwoli Ci na wielokrotne użytkowanie przygotowanych przez nas materiałów graficznych podczas kampanii reklamowych, a także w codziennej pracy firmy.

Zadzwoń do nas i zamów bezpłatną wycenę naszych usług!