Linki sponsorowane czyli kampanie reklamowe Adwords to najlepszy sposób na natychmiastowe i bardzo precyzyjne dotarcie do grupy naszych potencjalnych klientów. Proces pozycjonowania naszej strony internetowej może potrwać nawet kilka miesięcy, dlatego świetnym sposobem by nie stracić tego czasu i od razu pojawiać się na pierwszej stronie wyników jest kampania Adwords.

Kampanie Adwords to nic innego jak dobrze Ci znane reklamy pojawiające się na górze listy wyników oraz po prawej stronie po każdym wyszukiwaniu w Google. Dzięki temu systemowi zaistniejesz także na stronach internetowych Sieci Reklamowej Google. Co ciekawe zainteresowany kampanią nie płaci za wyświetlanie swoich reklam w Google, tylko za każde kliknięcie w link (Pay-Per-Click), które równa się przejściu klienta na Państwa stronę internetową. Zaletą tej formy reklamy jest to, że trafia ona do ludzi bezpośrednio zainteresowanych ofertą, którzy niejako sami wywołali jej pojawienie się na ekranie monitora poprzez sformułowanie wyszukiwanych treści.

Trzeba zaznaczyć, że to Ty określasz budżet jaki przeznaczysz na kampanie Adwords, który precyzyjnie określisz wraz z naszym specjalistom, który po analizie Twoich potrzeb ustali słowa kluczowe, które warto będzie promować. Ciekawą i niezwykle praktyczną opcją , którą daje reklama Adwords jest możliwość ścisłego określenia czasu ekspozycji oraz lokalizacja geograficzna Twoich reklam. Jeśli Twoja działalność ogranicza się tylko do obszaru konkretnego miasta i jego okolic, lub prowadzisz sprzedaż jakichś produktów sezonowych możesz zażyczyć sobie by reklama trafiała do klientów zamieszkujących miasto i wyświetlała im się podczas interesującego Cię sezonu.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że dotrzemy do interesującej Cię grupy klientów, niezależnie czy postanowisz, że Twoja reklama przyjmie postać tradycyjnego tekstu, wymyślnej grafiki czy atrakcyjnego filmu video. Ta dowolność formy może okazać się sposobem na zdobycie przez Ciebie przewagi nad konkurencją.

Budżet kampanii

do 500zł
od 501-1000 zł
powyżej 1000zł

Koszt prowadzenia

150 zł
200 zł
20 %