Pozycjonowanie strony internetowej

Sprawdź na czym opieramy nasze działania. Rozliczamy się za efekt, bo mamy efekty!

Parę słów wstępu…

Jeśli trafiłeś na naszą witrynę zapewne wiesz czym jest pozycjonowanie stron internetowych i jakie może przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie reklama w internecie. Z pewnością wiesz też, że to właśnie z wyszukiwarki Google korzysta zdecydowana większość Twoich klientów i promocja strony się po prostu opłaca.

Czy potrafisz sprawić, aby strona Twojej firmy wyświetlała się na pierwszej stronie wyników? My wiemy jak to zrobić i dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości!

  • Sprawimy, że Twoją stronę firmową odwiedzi zdecydowanie więcej klientów.
  • Klienci w Google szukają właśnie Ciebie, bądź dla nich widoczny!
Bezpłatna wycena

skutecznosc_wzrost

Abonament

PLN64miesięcznie
  • Stała opłata
  • Miesięczny okres wypowiedzenia

Efekt

PLN1071-3 przedział
PLN854-5 przedział
PLN746-10 przedział

*przykładowa wycena dla frazy „mechanik Poznań” na dzień 05.05.2016, każde słowo wyceniamy indywidualnie.

Sposób rozliczeń dostosowany do Twoich potrzeb!

Jako jedna z nielicznych agencji wyspecjalizowanych w pozycjonowaniu stron, jesteśmy w stanie zaproponować Tobie model rozliczeń oparty o „efekt”. Wynika to z faktu, że stosowane przez nas techniki są skuteczne, a osiągane wyniki stabilne. Nie boimy się inwestowania naszych środków w pozycjonowanie Twojej witryny, ponieważ wiemy, że uda nam się zrealizować nasze wspólne cele.

Ponadto, jeśli wolisz ponosić stałe koszty pozycjonowania możesz skorzystać z ryczałtowego modelu rozliczeń, którego cena, w dłuższej perspektywie czasu jest zdecydowanie bardziej korzystna.

  • Model za efekt – płać tylko za pozycje na pierwszej stronie Google.
  • Model abonamentowy – stała opłata, 40 % taniej!

Chcesz działać skutecznie?

Pomimo, że wiesz doskonale, w jaki sposób reklamować swoją firmę, doradzimy Ci jak robić to możliwie najefektywniej. Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem stron naszych Klientów, ale prowadzimy również własne sklepy internetowe, których obroty sięgają kilku milionów rocznie.

Pozycjonowanie sklepów internetowych to działania prowadzone w dużo większej skali niż przy pozycjonowaniu małej firmy usługowej. Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego, chcesz poszerzyć grono klientów i zainteresowałeś się naszą ofertą na pozycjonownie sklepu internetowego to skontaktuj się z nami a razem ustalimy strategię działań mających na celu zwiększenie liczby klientów trafiających do sklepu.

Doskonale wiemy, że oprócz pozycji w wyszukiwarce Google liczy się konwersja. Dlatego zamiast proponować pozycjonowanie stron www na nieefektywne słowa kluczowe, analizujemy Twoją ofertę i proponujemy rozwiązania najlepiej realizujące Twoje cele. Wiemy doskonale, że Twój sukces jest gwarantem stałej i owocnej współpracy z naszą firmą.

Dlaczego warto nam zaufać?

strony_wsparcia

Wartościowe strony wspomagające pozycjonowanie

Z naszych stron wspomagających pozycjonowanie firm chętnie korzystają użytkownicy, ponieważ tworzone są z myślą o nich, a nie o robotach wyszukiwarki Google. Fakt posiadania wartościowej infrastruktury, wykorzystywanej do budowy autorytetu pozycjonowanych przez nas witryn, sprawia, że widoczność w wyszukiwarce rośnie, a efekty naszej pracy są bardzo stabilne.

Naszą przewagą jest również fakt, że mamy pełną kontrolę nad odnośnikami, pozyskiwanymi do pozycjonowanych stron, co pozwala nam dostosowywać strategię do zmieniających się algorytmów wyszukiwarki. Najważniejszy jest jednak fakt, że do naszej infrastruktury, wykorzystywanej w pozycjonowaniu witryn, dostęp mamy tylko my, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa pozycjonowanych stron.

Optymalizacja witryn

Bardzo mocno skupiamy się na tym, aby Twoja strona dostosowana była do najwyższych standardów optymalizacji. Zadbamy także, aby wyeliminowane zostały błędy optymalizacyjne, występujące na Twojej stronie.

Przygotujemy dla Ciebie obszerny dokument z proponowanymi zmianami, które po wprowadzeniu z pewnością wpłyną pozytywnie na widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce, wszystko to w cenie usługi pozycjonowania.

Ponadto w ramach współpracy, za darmo stworzymy wartościowe treści, które wspomogą proces pozycjonowania.

optymalizacja

Kamil Rybicki
Kamil RybickiCEO & Key Account Manager

Doświadczeni specjaliści

Pomimo, że nasi specjaliści zostali opisani na samym końcu, są dla nas i Twojej witryny najważniejsi. To od wiedzy i umiejętności osób odpowiedzialnych za skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce, zależeć będzie realizacja naszych wspólnych celów.

Właśnie dlatego budujemy zespół specjalistów, w oparciu o osoby mające ogromne doświadczenie w pozycjonowaniu oraz przeprowadzaniu audytów witryn. Warunkiem koniecznym, aby znaleźć się w naszym zespole, jest pasja, gdyż tylko osoba interesująca się pozycjonowaniem, jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt i lokalizacja

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego biuro@nprofit.pl.

Dostępni jesteśmy również w naszym biurze, w centrum Poznania. Znajdującego się w odległości kilometra od dworca PKP Poznań.

Możemy się również spotkać w Państwa siedzibie, nie tylko na terenie Poznania.

Bezpłatna wycena